13-06-2023

III FESTIVAL DUETOMANIA
Koncert: Od Moniuszki do Nirvany
12.06 | godz. 19.00

III Festival Duetomania. Koncert „Od Moniuszki do Nirvany”

Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu – Akademia Lubrańskiego
12.06.2023 | godz. 19.00
wstęp wolny

„Od Moniuszki do Nirvany” koncert Dombrova Piano Duo. Duet fortepianowy stworzony przez dwóch młodych, ambitnych, kochających muzykę pianistów z Dąbrowy Górniczej – Łukasza Szubskiego i Krzysztofa Włodarczyka. W swoim bogatym repertuarze posiadają liczne utwory muzyki klasycznej, jak i własne aranżacje najsłynniejszych utworów z muzyki filmowej oraz rozrywkowej.

Koncertują regularnie w całej Polsce oraz za granicą m. in. w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech. Laureaci wielu konkursów, m. in. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „London Grand Prize Virtuoso 2016” (I nagroda); 10. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego i Festiwalu „Svirel” w Novej Goricy na Słowenii (I nagroda) i wielu innych na całym świecie. W 2020 roku wydali swoją debiutancką płytę „Klasycznie i rozrywkowo”.

więcej informacji oraz program festiwalu dostępny na stronie: www.duetomania.com

Patronat medialny: