Przewodnik po Muzeum Archidiecezjalnym

01-02-2018

Czy lubią Państwo zwiedzać muzeum z przewodnikiem? A może wolą Państwo sami wyznaczać sobie tempo i dobór eksponatów?

Prezentujemy publikację, która ‒ mamy nadzieję ‒ spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających. „Wiedza i sztuka…” to swoista propozycja spaceru po obecnych przestrzeniach Muzeum Archidiecezjalnego w Poznaniu, w których niegdyś mieściła się Akademia Lubrańskiego.

„[…] To lektura nie tyle interesująca, co wręcz pasjonująca. Można go zresztą otworzyć i zacząć czytać w dowolnym miejscu, ale ostrzegam ‒ trudno jest przestać!”.
(„Przewodnik Katolicki”)

„[…] książka zaskakuje barwnym, żywym, plastycznym i lekkim językiem wypowiedzi, co nieczęsto spotyka się w tego rodzaju opracowaniach. Narracja „wciąga” czytelnika, nie nudzi lecz wzbudza zainteresowanie”.
(„Turystyka Kulturowa”)

Wiedza i sztuka w Akademii Lubrańskiego. Z opowieści przewodników…”
Ewa Kleczewska-Witt, Sylwia Korczak i Agnieszka Wajroch
Publikacja dostępna w sprzedaży od 1 lutego 2018 r.
Cena: 19 zł

Zainteresowanych kupnem książki z wysyłką prosimy o kontakt  warsztaty@archpoznan.pl