Wernisaż

8 lipca (poniedziałek) godz. 18.00
wernisaż polsko-japońskiej
wystawy sztuki współczesnej

Z okazji setnej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Japonią, a także dwudziestej rocznicy rozpoczęcia współpracy pomiędzy Poznaniem a Osaką i rejonem Kansai zapraszamy na otwarcie wystawy polsko-japońskiej sztuki współczesnej ART POZY +.

Wernisaż odbędzie się 8 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00. W jego ramach zapraszamy na pokaz japońskiej Ceremonii Herbaty (chanoyu) oraz pokaz kaligrafii japońskiej na papierze ryżowym, które przeprowadzi  pani Mayumi Shimizu.

Wystawa oraz pozostałe wydarzenia związane z projektem ART POZY + zostały objęte honorowym patronatem:
Ambasady Japońskiej w Polsce, Ambasady Polskiej w Tokio, Polskiego Instytutu w Tokio, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Prezydenta Miasta Poznania.