Nasze archiwalne wydarzenia przejrzyj

Noc Muzeów
20 maj

Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu zaprasza od 17.00 do 1.00. Na zwiedzających czekają wystawy stałe – Skarbiec, Sztuka średniowieczna i nowożytna, Salon Ofiarodawców i Galeria portretów, oraz specjalne atrakcje, tylko na tę NOC..

Czytaj więcej »

Koncert ASYMETRIO
29 gru

Asymetrio to troje muzyków: Arkadiusz Podstawka (gitary), Jacek Lech (kontrabas), Katarzyna Lech (perkusja), którzy tworzą zespół inspirujący się głównie jazzem, muzyką improwizowaną oraz muzyką współczesną.

Czytaj więcej »

FINISAŻ wystawy IKON studentów
7 sty

Dobiega końca wystawa ikon wykonanych przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Czytaj więcej »

Mongolia – podróże w kraju
7 sty

Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu serdecznie zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Jakubem Czajkowskim pt. "Mongolia - podróż w kraju Czyngis-Chana"

 

Czytaj więcej »

Koncert kolędowo-noworoczny
27 sty

Serdecznie zapraszamy na koncert kolędowo-noworoczny zorganizowany przez Wielkopolską Izbę Lekarską. Wystąpi Orkiestra Kameralna Wielkopolskiej Izby Lekarskiej pod dyrekcją Dobrochny Martenki z udziałem Anny Borkowskiej - Najderek na gitarze i Wojciecha Michalika na akordeonie.

27 stycznia 2018 r. (sobota) godz. 17.00,  wstęp wolny

Czytaj więcej »

Wycieczka z cyklu ,,Śladami kroniki” – Akademia Lubrańskiego
17 lut

Kolejna przechadzka ,,Śladami kroniki'' odbędzie się w murach Akademii Lubrańskiego - Muzeum Archidiecezjalnym w Poznaniu

Czytaj więcej »

Między muzeum a prezbiterium – spotkanie z autorami ksiązki
27 lut

Spotkanie z ks. prałatem Marianem Lewandowskim i Piotrem Drozdowiczem, autorami książki ,,Między muzeum a prezbiterium''

Czytaj więcej »

Promocja książki „Akademia Lubrańskiego”
7 mar

7 marca g. 17.00 spotkanie z autorami książki Akademia Lubrańskiego

Czytaj więcej »